Завантаження
Інтернет-магазин жіночого взуття Sandalini.ua
Наші магазини представлені

Київ, Харків

Мережа магазинів Sandalini працює для вас, надаючи всі необхідні гарантії, прописані в українському законодавстві. Основним документом, який регламентує відносини між магазинами та покупцями, є Закон України "Про захист прав споживачів" у його чинній на день здійснення покупки, обміну чи повернення товару редакції. Ознайомитися з цим законом ви можете на офіційному сайті ВРУ, користуючись цим посиланням.

Ключові гарантійні обов`язки Sandalini перед вами:

1. Мережа магазинів Sandalini приймає претензії щодо якості товару за наявності товарного чеку або іншого підтвердження здійснення покупки у одному з магазинів Sandalini (відеозапис, електронний чек тощо). Обов`язковою умовою розгляду звернення є наявність товару та його оригінального пакування.

2. Дефекти, що не впливають на споживацькі властивості товару, можуть бути усунуті продавцем шляхом ремонту.

3. Взуття, куплене в магазині Sandalini, має гарантійний термін від магазину 30 календарних днів з моменту продажу або з початку відповідного сезону:

  • Зимовий сезон — з 15 листопада по 15 березня;
  • Літній сезон — з 15 травня по 15 вересня;
  • Весняний сезон — з 15 березня по 15 травня;
  • Осінній сезон - з 15 вересня по 15 листопада.

4. Протягом зазначеного у пункті 3 гарантійного терміну та за виконання умов, вказаних у пункті 1, мережа магазинів Sandalini здійснює безоплатний ремонт, обмін товару чи повернення грошей, якщо пошкодження мають ознаки заводського браку чи були завдані за вини магазину. В разі недотримання сезонності при використанні товару, претензії щодо його якості чи властивостей не приймаються.

Гарантія НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ на:

  • Перелік товарів, що не підлягають поверненню чи обміну, вказаний у Законі України "Про захист прав споживачів" зі змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1317 (1317-2003-п) від 20.08.2003, N 1642 (1642-2004-п) від 13.12.2004, N 1173 (1173-2005-п) від 07.12.2005;
  • На фурнітуру, змінні устілки, набійки, змінні елементи;
  • На засоби по догляду за взуттям та шкіряними речами;
  • На уцінене взуття, що має виробничі чи інші дефекти, на які вказано покупцеві до продажу;
  • На взуття та аксесуари, що експлуатувалися неправильно, отримали дефекти через експлуатацію, сушіння чи інші дії покупця. Гарантія не поширюється на хімічні та механічні ушкодження, які товар отримав після покупки;

Здійснюючи покупки в інтернет-магазині чи фізичній точці продажів ви автоматично погоджуєтеся з цими гарантійними правилами, публічною офертою та даєте згоду на обробку, зберігання та використання своїх персональних даних.

0